Wiertarki nożnej zabawy dla młodych zawodników

Młodzieży piłka nożna Wiertarki trzeba nie tylko budować umiejętności swoich zawodników, ale także trzeba zachować ich uwagę. Na tym etapie dzieci Dowiedz się więcej i ciężej pracować, jeśli praktyka jest trzymany, zabawy i optymistyczne. Można to osiągnąć dzięki wykorzystaniu konkurencyjny charakter i wysokiej energii dla dzieci. Oto kilka zabawnych i ciekawych ćwiczeń, które będzie nie tylko utrzymać ich uwagę ale będzie kształtować i rozwijać swoje umiejętności i techniki. Punt CatchingThis jest wielki wiertła dla obsługi piłkę do praktyki połowu i graczom na praktyki kopanie. W tym ćwiczeniu gracz będzie kopać piłki i returner musi złapać jak najwięcej, jak tylko może, bez upuszczanie wszystkie kulki, które ma już złapał. Trudności w tym ćwiczeniu zwiększa się z każdym złapać piłkę. Sprawiają, że więcej zabawy dzięki swoim graczom konkurować, aby zobaczyć, kto może złapać większość piłek. TacklingIt jest bardzo ważna dla młodych graczy dowiedzieć się przeciwdziałanie właściwy formularz wcześnie, ponieważ złe nawyki die hard. Fajna gra walki jest nazywany „rekiny i rybki.”

Konfigurowanie tej gry, tworząc duży prostokąt z szyszki na pole, które będzie działać jak ocean, a następnie wybierz jeden z graczy być rekina. Reszta zawodników, rybki, będzie próbował uruchomić z jednej strony oceanu do drugiego nie jest rozwiązany przez rekina. Kto to zabierzemy staje się rekin. Grać dalej dopóki nie istnieją żadne rybki po lewej. Wiertarki ConditioningConditioning może być przekształcony w zabawy aktywności poprzez wyścig graczy. Sztafety są zawsze cieszył się przez dzieci. Podzielić zawodników małe, ale równe grupy. Oznaczyć położenie początkowe dla każdej grupy ze stożkiem i umieścić drugi stożka o kilka metrów. Dać pierwszy gracz w każdej grupie blokowania obojętne i odtwarzacz sprint do stożka przeciwnej i z powrotem. Gracz będzie następnie ręka manekina do następnego gracza w linii. Pierwsza grupa się wszystkich swoich graczy do innych zwycięstw ubocznych. Szybkość i AgilitySummer praktyk można uzyskać bardzo gorące.

 

Ciepło jest niebezpieczne, ale może również sprawi zawodników drażliwego i mniej chętnych do wzięcia udziału. Aby pomóc fajne ich wyłączenia, skonfigurować drabiny na polu. Że rodziców lub pomocników linii po każdej stronie drabiny uzbrojony z balonami z wodą. Jako gracze uruchamiane po drabinkach, rodzice będzie rzucić balony na nich. Gracze będą próbować ograć balony i musi posiedzieć, skoro oni dostać uderzyć. Ostatni gracz wygrywa stojący. ConcentrationThis piłka nożna wiertła jest głównie dla rozgrywający i odbiorników, ale jest zabawa dla wszystkich pozycji. Graczy można podzielić na dwie grupy. Przypisać rozgrywający do każdej grupy. Reszta graczy będzie odbiorników. Wyznaczyć trasę dla odbiorników do uruchomienia i umieścić stożek 20 metrów od końca trasy. Odbiornik musi złapać piłkę, Uruchom do stożka i rzucać piłkę z powrotem. Jeśli odbiornik spadnie piłka, musi spróbować ponownie. Pierwsza grupa, aby uzyskać ich odbiorniki do stożka wygrywa.