3 sposoby świeże, zabawa ćwiczenie

Czy szukasz zabawy, różnych sposobów, aby uzyskać dobre ćwiczenie? Zmęczony bieganie na bieżni? Oto niektóre wielkie, świeże pomysły na ćwiczenia.

1: taniec

Taniec może być doskonałą formą ćwiczeń, szczególnie bardziej energetyczne tańce jak swing, salsa, polka i cha-cha. Jeśli chcesz naprawdę dużo ćwiczeń z tańcem, zajmują taniec angielski kraj – tańce jak Virginia reel, kołowrotek Śnieżki lub innych kołowrotków i przyrządy tańczyła w okresach kolonialnych i wiktoriańskiej. Dla wielu z tych tańców nie koniecznie potrzebujesz partnera.

2: turystyka

Idź, wycieczka w góry! To świetne ćwiczenie, i można dostać się do wypoczynku na świeżym powietrzu. To również bardzo zdrowe formy ćwiczeń, jak dostać się się w lesie, do oddychania świeżym, czystym górskim powietrzem. Piesze wycieczki również ćwiczenia mięśni więcej niż bieganie na bieżni – masz biegać, wycieczka, chodzić, wspinać się, zejść i używać różnych mięśni. Pamiętaj, że możesz wziąć dużo wody z Tobą. Podczas wędrówek na większych wysokościach, będziesz potrzebować dużo więcej wody niż byś się na niższych wysokościach.

3: Whitewater kajak

Jeśli chcesz, aby ćwiczenia całego ciała, opakowane z dreszczyk adrenaliny, przejść whitewater kajak. Jeśli znajdziesz przewodnik, który używa dmuchane kajaki, nie potrzebujesz żadnego doświadczenia w ogóle. Dowiesz się jak go. Spodziewać się ból, następnego dnia, choć – kajakarstwo biała woda będzie działać całe twoje ciało jak walczyć, by kontrolować, kierowania i wiosła do kajaka poprzez kaskady.