Najlepsze sporty na świeżym powietrzu, które istnieją

sports

Spacerowanie

Może to być nudne dla niektórych, ale chodzenie jest jedną z najlepszych form ćwiczeń, które dzieci (i dorośli) mogą uzyskać. Jest szczególnie przydatny dla dzieci, które nie lubią ekstremalnych wysiłków fizycznych lub gier.

Spacerowanie jest bardzo ogólnym terminem – może odejść od spokojnego spaceru po parku, po to, aby wędrować po górach. Dzieci w wieku 2 lat mogą wyjść na spacer z mamą lub tatą, ale powinieneś trzymać się wędrówek, dopóki dzieci nie osiągną 5 lub 6. Tak czy inaczej, to świetna okazja, aby zobaczyć świat, nawiązać kontakt z naturą, i pozostać w kształcie!

Biegi narciarskie

Narciarstwo biegowe to zimowy sport na świeżym powietrzu i aktywność rekreacyjna łącząca w sobie jazdę na nartach i wędrówkę. Naturalny ruch stosowany w narciarstwie biegowym zapewnia wszechstronny trening aerobowy. Każdy ruch obejmuje ramiona, plecy, klatkę piersiową, rdzeń i nogi, co daje możliwość spalania około 600 do 900 kalorii na godzinę. Zastanów się nad uczeniem się od instruktora i wypożyczaniu sprzętu od przyjaciół, aby poznać podstawy narciarstwa biegowego.

Siatkówka

Wraz z początkiem Ameryki, siatkówka wzrosła do około 998 milionów ludzi. Wewnętrzne i zewnętrzne wersje tego sportu rozgrywane są na całym świecie, a ponad 220 stowarzyszonych federacji krajowych zarejestrowało się w globalnym organie zarządzającym siatkówka, Fédération Internationale de Volleyball. Jest ustalono że siatkówka jest popularna tak mocno jak hazard online. Codziennie coraz wiencej (więcej) ludzi odwiedza kasyna online. To nie jest dziwne, ponieważ hazard jest również uważany za sport, ale nie jest grany na zewnątrz.

Podróżować z plecakiem

sports

Prostota opasania się paczką i uderzeniem w szlak sprawia, że plecak jest jednym z pięciu najlepszych zajęć sportowych i rekreacyjnych na świeżym powietrzu. Plecak i wycieczki piesze mogą się różnić od krótkich wycieczek do wielodniowych wypraw na prostych trasach po wspinaczkę techniczną. Niezależnie od intensywności i czasu trwania podróży z plecakiem, spala się znaczną ilość kalorii, a jednocześnie przeżywa wspaniałe warunki na świeżym powietrzu. Spacer z plecakiem może spalić około 600 do 700 kalorii na godzinę, budując niższą siłę ciała i wytrzymałość.

Bieganie

Bieganie jest klasycznym sportem na świeżym powietrzu i rekreacyjną działalnością, a jednym z najlepszych do budowy wytrzymałości i mięśni sprawności podczas spalania kalorii. Jest to również okazja do spędzenia czasu z przyjaciółmi i rodziną i wymaga jedynie minimalnego sprzętu i szkoleń. Bieganie przy prędkości 8 mph może spalić więcej niż 1000 kalorii na godzinę i można zwiększyć tę ilość w trudnym terenie na świeżym powietrzu, na przykład wzgórzach lub trasach.

Tenis

Prawdziwie uniwersalna gra i w przeciwieństwie do innych zespołów sportowych wymienionych powyżej tenis jest głównie indywidualną grą, która jest bardzo popularna na całym świecie. Szczególnie cztery największe wydarzenia zwane „Grand Slams„, gdzie najlepsze mecze są często najczęściej oglądanymi

meczami sportowymi każdego roku. W przeciwieństwie do innych sportów tenisowych jest równie popularny wśród mężczyzn i kobiet na całym świecie. W rzeczywistości Tenis jest jednym z nielicznych sportów na świecie, które reprezentują równość płci z tymi samymi nagrodami dla mężczyzn i kobiet.

Jazda rowerem

Nauka jazdy na rowerze to rytuał przejścia dla dzieci, ale jazda na rowerze może zapewnić całe życie i sprawność fizyczną. Możesz jeździć na betonowanych drogach lub szlakach wraz z trasami terenowymi, aby doświadczyć odległych miejsc w górach i lasach. Oprócz spalania około 400 kalorii na godzinę, jazda na rowerze powoduje siłę ciała, poprawiając równowagę, koordynację i sprawność układu sercowo-naczyniowego.