Najlepsze Paintball Gun – pomaluj mi kolor zabawy

Aby cieszyć się dobrej gry Paintball trzeba rozumieć rodzaj paintball, który chce się grać. Jeśli jesteś speedballer, Dye DM series, nowe anioły są bardzo ładne. Ego jest szalony SOD na broń. Jeśli jesteś patrząc pod kątem coś z mniejszym profilu Smart ohyda części jest wielki pistolet.

Istnieje wiele karabinów na rynku do wyboru i ceny są ustalane wyższe z powodu. I cena nie powinno być problemu, jeśli naprawdę chcesz najlepsze gun paintball na świecie. Znacznik (paintball gun) nie oceniać bez pierwszego definiowania pola. Jeśli grałeś w speedball i lasy ball gry będzie zrozumieć, że niektóre markery są dobre dla lasów piłkę, są one z pewnością nie najlepsze dla speedball.

Jeśli chcesz grać w speedball – czyste mocno pole z mnóstwem sztucznych struktur, chcesz znacznik, który jest lekki, stosunkowo krótkie o długości i może wytrzymać dużą szybkostrzelność. Do tej gry Intimidator, Spyder, Ego (np. Nowa Tippmann Triumph) zrobi się dość ładnie itp.

Jednak jeśli chcesz grać woodsball – pole z drzew, skał, mokre rowów i plamy na otwartym polu ma znacznik, który będzie ogień dokładnie ponad stosunkowo długich dystansach i może obsłużyć kary fizyczne jak są opuszczane, błoto i zaniedbania (odzwierciedlają AK-47).

Do tej gry chcesz Tippmann A5 lub X7 z lufą, flatline (w zakresie) i dla wyższych stawek ognia, wyzwalacz odpowiedzi (Jeśli potrzebujesz wytrzymałości) lub H.E. E-Grip (jeśli ty nigdy nie pełzać na błoto). Te Panie i panowie są zadatki najlepsza broń paintball.

Niezawodność

Z doświadczenia jest najbardziej niezawodne znacznik Sheridan VM-68, (najlepiej broni paintball, która poradzi sobie z formą nadużycia). To jest stary ale niezawodny, posiada unikalny mechanizm który nigdy przerwy

Tippman Flatline lub automag z Ceramika Beczułka Taso; Panie i panowie to jeden pistolet paintball Fantastyczny snajper, który nie ma nic gorszego niż do czyszczenia lakieru z lufy w środku ogień walki! Stary projekt automag (baryłkę twist i blokady) był najlepszy pistolet paintball – wystarczy przełączyć lufy w 5 sekund. Stary projekt cocker auto pracował będzie też z wszystkich, że brutalnej siły, aby strzelać farby.

Wygląd, styl i waga

Jest to preferencje, drugi najlepszy pistolet paintball. Oto najważniejsze, niezawodne przystojniak brzydkie, ciężki, topornie lub metalu, a niektóre lekki kawałek śmieci, kotlety co inne piłka każdego dnia jest, co powinno chodzić na. Chcesz być za pomocą znacznika, nie wyświetlania go na statywie. Zadrapania, suszone, chrupiący farba i dings, powinna być dobrym markerem.

To, jak powiedzieć gracz z poser. Chyba, że anty-kotlet „vision” system, który wykorzystuje podczerwień „oczy” sensie kulki z jego turniej, prawnych i różnych wypalania tryby i półautomatycznym. Szczycący się z 3-burst, jak również tryb „odbicia”, który jest bardzo podobny układ zagłębiania skośnego. Jakość jest bez zarzutu, jak również wydajność. Z drugiej strony Tippman 98 i 1-5 jest najlepsza broń paintball, ale kosztują zbyt wiele, aby i rodzaju jak AK47 świata paintball.