Najbardziej niebezpieczne sporty na wolnym powietrzu są!

danger sport

Sporty i gry są najlepszą formą ćwiczeń, zarówno dla ciała, jak i umysłu. Są świetnym źródłem rozrywki dla tych, którzy uczestniczą i dla tych, którzy po prostu lubią oglądać. Na świecie są różne dyscypliny sportu, w których ludzie się angażują. Podczas gdy niektóre z nich mają być grane w pomieszczeniach zamkniętych, inne powinny się bawić na otwartej przestrzeni. Niektóre są relaksujące, podczas gdy inne stanowią wyzwanie. W większości sportów fizycznych zawsze występuje poziom zagrożenia, ale w niektórych przypadkach poziom zagrożenia może doprowadzić sportowca do dostatecznej śmierci. Rzućmy okiem na niektóre z najbardziej niebezpiecznych sportów.

BASE Jumping

Skoki BASE to przede wszystkim skoki spadochronowe. Część BASE to skrót od Building, Antenna, Span i Earth, co oznacza klif. Są to stałe struktury, z których ludzie się rzucają. Ekscytujące, jak się wydaje, pędzące w powietrzu z wiatrem biegnącym przez włosy, jest zabójcze. Oprócz oczywistego ryzyka skakania z wysokości setek stóp, istnieje szansa, że zostaniemy pokonani przez wiatr. Jest to nielegalne w wielu krajach, w tym w USA, z wyjątkiem organizowanych imprez. Takie skoki spadochronowe nie są takie proste jak na przykład grać za darmo sloty automaty Starburst. Oczywiście obie te czynności mogą być ekscytujące, ale tylko jedna z nich da ci dodatkowe pieniądze.

Heli-Narty

danger sport

Nie jest zbyt trudno odróżnić od samego sportu, że heli-skiing ma coś wspólnego z helikopterami. Cóż, jest to off-trail, zjazd na snowboardzie lub jazda na nartach, do których dostęp ma helikopter. Pasjonaci patronują sportowi nawet z rocznym wyprzedzeniem, aby skakać na śniegu na szczytach z dala od ludzi, a następnie jechać na nartach. Ignorują całkowicie możliwość bycia osamotnionym przez zmiany pogody lub zabicia przez lawinę. Jazda helikopterem też jest niebezpieczna.

Nurkowanie

Podczas, gdy nurkowanie stało się powszechnym terminem, większość nie wie, że Scuba jest akronimem Samozasiącej Podwodnej Aparatury Oddechowej, która jest używana przez nurka do oddychania pod wodą. Choć brzmi to wspaniale, ale wiąże się z jego niebezpieczeństwami. Jeśli wznoszenie z nurkowania jest zbyt szybkie, może powodować choroby dekompresyjne, które obejmują zgięcia i mogą powodować uszkodzenie rdzenia kręgowego, mózgu i płuc. Istnieje również obawa, że zostaną zaatakowane przez bezpańskie rekiny lub inne podwodne stworzenia.

Nurkowanie w jaskiniach

Nurkowanie w jaskiniach jest niezwykłym sportem, obejmującym podwodne nurkowanie w jaskiniach z co najmniej częściową zawartością wody. Oprócz regularnego korzystania ze sprzętu do nurkowania w wyspecjalizowanych konfiguracjach, w zależności od okoliczności wykorzystuje różnorodne wyposażenie. Poważne zagrożenia tego sportu powodują moją awarię oświetlenia i słabą widoczność, co może prowadzić do oddzielenia od partnera. Utrata powietrza jest kolejnym niebezpieczeństwem, szczególnie, że nie można po prostu wypłynąć na powierzchnię, aby złapać powietrza, lub może rozbić mu głowę.